طراحی سایت خبری

راحت ترین شیوه دسترسی کاربران به اخبار
با استفاده از طراحی سایت خبری

امروزه دانستن اخبار روز برای هر کسی مهم بوده و مخاطبان ترجیح می دهند تا اخبار را به صورت آنی دریافت کنند، اما برای آنان مهم است که در سایتی که در حال خواندن مقالات آن هستند آیا به مخاطب از لحاظ طراحی سایت، گرافیک و … توجه شده است یا اینکه فقط مطالب را ادمین سایت منتشر کرده است.

طراحی سایت خبری باعث می شود شما به راحت ترین شیوه ممکن (تولیدمحتوا) کاربران خود را از سراسر کشور دریافت کنید و در صورتی که گرافیک مناسبی داشته باشید، به پربازدید ترین سایت خبری برسید و بتوانید نام سایت خود را در دل مخاطبان حک کنید.

طراحی سایت خبری دارای استاندارد های بسیار مهمی است که بتواند باعث جذب کاربران شود و همچنین سیستمی وجود داشته باشد که با بهره گیری از آن بتوانید تمام فعالیت های مخاطبان سایت را آنالیز و پیگیری کنید.

همیار پی اچ پی با طراحی سایت خبری اختصاصی و استفاده از روش های روز دنیا در زمینه گرافیک، آماده است تا شما را به بهترین سایت خبری تبدیل کند.

طراحی سایت خبری | طراحی سایت خبری رایگان | طراحی سایت خبری اتوماتیک
طراحی سایت فروشگاهی | راه اندازی فروشگاه اینترنتی
ایجاد انواع محتوا (مقاله، فرم و ...)
طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت فروش آنلاین
پنل مدیریتی حرفه ای و سیستم تبلیغات
طراحی سایت فروشگاهی | فروشگاه ساز
سئو و سیستم آنالیز کاربران
طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس - طراحی سایت اینترنتی فروشگاهی
سیستم گزارشات حرفه ای

سایر امکانات طراحی سایت خبری:

۱) سرعت لود بالا  ۲) رعایت نکات ایمنی ۳) بهینه سازی برای موتور های جست و جو گر ۴) سطوح دسترسی متفاوت برای هر نویسنده و خبرنگار ۵) نسخه بهینه سازی شده برای موبایل ۶) مدیریت اخبار ۷) سیستم گالری پیشرفته ۸) مدیریت گزارشات ۹) و بسیاری از امکانات دیگر…

طراحی وب سایت   همیار پی اچ پی طراحی سایت خبری

سفارش طراحی سایت خبری

درخواست طراحی سایت خبری اختصاصی با امکانات کامل با هزینه مناسب و تحویل در کمترین زمان ممکن

طراحی وب سایت   همیار پی اچ پی طراحی سایت خبری