بهترین متخصص سئو کیست؟

سئو | متخصص سئو | کارشناس سئو | انتخاب بهترین متخصص سئو | استخدام متخصص سئو

۶ نکته وجود دارد که شما را برای انتخاب بهترین متخصص سئو راهنمایی می‌کند.

چگونه بهترین متخصص سئو را انتخاب کنیم؟

با توجه به شرایط رقابتی حال حاضر که افراد زیادی در زمینه سئو سایت فعالیت می‌کنند. آیا می‌توانید کسب و کار خود را هر کسی بسپارید؟ در انتخاب متخصص سئو خود باید بسیار دقیق و محتاط باشید. به این خاطر که تکنیک‌های میانبر و کلاه سیاه که باعث فریب موتور های جست و جو باعث جریمه سایت توسط گوگل در درازمدت می‌شود. نکات ساده‌ای وجود دارد که به شما در تشخیص متخصص سئو کمک می‌کند، پیش از استخدام متخصص سئو، یک گزارش از وضعیت فعلی سئو سایت خود دریافت کنید و ایده‌های نوین در جهت بهبود سئو وب سایت خود را دریافت کنید.

سئو | متخصص سئو | کارشناس سئو | انتخاب بهترین متخصص سئو | استخدام متخصص سئواز متخصص سئو باید چه سوالاتی بپرسیم؟

اگر به فکر استخدام کارشناس سئو هستید، بهترین زمان برای این‌کار قبل از طراحی مجدد سایت یا طراحی سایت جدید است، در این صورت هم شما و هم کارشناس سئو مطمئن هستید که استاندارد های سئو در طراحی سایت رعایت شده است و از این مورد در آینده مشکلی نخواهید داشت، البته اگر در حال حاضر سایت فعالی دارید نیز می‌توان از متخصص سئو استفاده کرد اما قبل از استخدام وی باید سوالات زیر را از او بپرسید:

  1. آیا امکان دارد که نمونه‌کارها و سایت‌هایی که در سئو و بهینه سازی سایت آن موفق بوده‌اید را ارائه دهید؟
  2. شما تکنیک‌های پیشنهادی گوگل را رعایت می‌کنید و همچنین از ابزار های گوگل وب مستر نیز استفاده می‌کنید؟
  3. به عنوان یک کارشناس سئو فکر می‌کنید در چه بازه زمانی به موفقیت می‌رسیم؟ مدت زمان رسیدن به موفقیت در سئو را چجوری اندازه گیری می‌کنید؟
  4. در زمینه کاری سایت من چه مشتریانی دارید که در کار خود موفق بوده‌اند؟
  5. آیا در زمینه سئو سایت های بین المللی نیز فعالیت کرده‌اید؟
  6. به صورت کلی از نظر شما بهترین تکنیک سئو برای موفقیت سایت من چیست؟
  7. چه مدت زمانی است که در زمینه سئو فعالیت حرفه‌ای می‌کنید؟
  8. در زمان پروژه چه اطلاعاتی در اختیار من قرار می‌دهید، آیا از تغییراتی که در سایت ایجاد می‌شود من مطلع می‌شوم؟

سئو | متخصص سئو | کارشناس سئو | انتخاب بهترین متخصص سئو | استخدام متخصص سئوبرخی از اشخاصی که خدمات سئو وب سایت را ارائه می‌دهند توضیح دقیقی از عملکرد خود به شما ارائه نمی‌کنند، بهانه‌هایی نظیر اینکه روش ها خصوصی هستند یا توضیح آن برای شما مشکل است، را می‌آورند که شاید باعث شود در آینده سایت شما برای همیشه از گوگل حذف شود و یا جریمه‌های سنگینی توسط گوگل برای سایت شما اعمال شود.

۶ عامل مهم در تشخیص کارشناس سئو که تخصصی ندارد!

قبل از اینکه سرنوشت کسب و کار اینترنتی خود را به شرکت یا شخصی واگذار کنید که خود را متخصص سئو معرفی می‌کند، باید مطمئن باشید که توانایی لازم برای انجام اینکار دارد، مواردی وجود دارد که نشان می‌دهد انتخاب این شخص یا شرکت برای شما انتخاب مناسبی نیست که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم:

۱) متخصص سئو رسیدن به رتبه اول گوگل را برای شما تضمین می‌کند

اگر متخصص سئو ادعا می‌کند که در زمان کوتاهی سایت شما را به رتبه اول نتایج گوگل می‌رساند به هیچ وجه به او اعتماد نکنید؛ هیچ راهی وجود ندارد که معرفی سریع سایت شما را به گوگل انجام دهد، حتی اگر همکاری مستقیم با گوگل داشته باشد که نیازمند ارائه مدارک است، بنابراین اگر دیدید کارشناس سئو همچین ادعای می‌کند از او مدارک دقیق بخواهید. یکی از راه‌های معرفی سایت به گوگل از طریق افزودن مستقیم لینک سایت یا معرفی نقشه سایت به گوگل است که برای انجام این امر نیازی به مخصص سئو ندارید.

مقاله پیشنهادی :  دریافت بک لینک رایگان برای صفحات داخلی

۲) متخصص سئو جزئیات فعالیت خود را به شما توضیح نمی‌دهد

برخی تغییرات در سایت توی چشم می‌خورد، برای همین هر تغییری که برای شما مبهم است را باید از متخصص سئو بپرسید، چرا که ممکن است کارهایی انجام دهد که با قوانین گوگل مغایرت داشته باشد و باعث شود سایت شما برای همیشه از نتایج گوگل حذف شود؛ دوست عزیز توجه داشته باشید که شما مسئول عملکرد افرادی هستید که برای سایت شما کار می‌کنند و متخصص سئو یکی از آنهاست، بنابراین این حق شماست که از تغییرات سایت مطلع شوید.

۳) متخصص سئو پروژه شما را هزینه پایین می‌پذیرد

سئو سایت و دستیابی به نتیجه مطلوب کاری، بسیار زمانبر و ارزشمند بوده و بسیار مشکل‌تر از طراحی سایت است، بنابراین یک متخصص سئو باید زمان واقعی و هزینه صحیحی را برای بهبود وضعیت سئو ارائه دهد. اگر فردی حاضر است با هزینه کم و نیز در مدت زمان کمی، پروژه سئو سایت شما را قبول می‌کند به وی اعتماد نکنید، چرا که مطمئنا آن کارشناس به دنبال فریب گوگل است توجه داشته باشید که پروژه سئو، یک روند زمان بر دارد و شما حداقل ۳ ماه باید برای سئو خود به کارشناس سئو هزینه بپردازید.

۴) متخصص سئو لینک های زیادی را به سایت وارد می‌کند

یکی از مهم ترین عوامل در سئو وب سایت، لینک‌های ورودی به وب سایت و معرفی صفحات سایت شما در سایت‌های معتبر جهانی است؛ اما در نقطع مقابل، معرفی وب سایت شما توسط متخصص سئو در شبکه‌های اجتماعی، سایت های به اشتراک گذاری لینک و یا سایت‌های آگهی رایگان در نهایت باعث کاهش اعتبار سایت شما و در نهایت باعث جریمه شدن سایت توسط گوگل می‌شود، بنابراین بر روی لینک‌های ورودی سایت و کیفیت آن‌ها نظارت کافی را داشته باشید و از متخصص سئو بخواهید که زمان مناسبی را در این زمینه صرف کند.

۵) متخصص سئو کلمات کلیدی نامرتبط و طولانی را به شما پیشنهاد می‌دهد

کسب رتبه‌های اول در نتایج گوگل بسیار خوشایند و مورد پسند است اما شما باید در کلماتی در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید که کاربران دنبال آن هستند، مثلا “طراحی سایت” کلمه کلیدی بسیار مناسبی است اما “طراحی سایت همیار پی اچ پی” چندان در گوگل جست و جو نمی‌شود و دنبال کننده‌ای ندارد.بنابراین استفاده از نام شرکت شما در کلمات کلیدی از طرف متخصص سئو در نهایت باعث فریب دادن شما می‌شود، بنابراین کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان را بررسی کنید و خودتان در انتخاب برخی از کلمات کلیدی کوشا باشید، خودتان را به جای کاربران و بازدیدکنندگان قرار دهید تا متوجه شوید آن‌ها با چه کلماتی به دنبال نتایج مطلوب می‌رسند.

۶) متخصص سئو بازدید سایت شما را یکباره افزایش می‌دهد

افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا، باعث بهبود وضعیت سئو سایت و اعتبار دامنه شما می‌شود اما یک روش غیرطبیعی وجود دارد که متخصص سئو بازدیدکنندگان زیادی را به سایت و صفحات شما هدایت می‌کند، توجه داشته باشید که تعداد صفحات بازدید شده و همچنین مدت زمان حضور کاربر در سایت بسیار اهمیت بالایی دارد، با توجه به هزینه تبلیغات اینترنتی در کشور ایران، باید رابطه‌ای منطقی بین میزان پرداختی شما و تعداد بازدید برقرار باشد در غیر اینصورت باید از کاربران توضیحات لازم را بپرسید تا از تخلفات جلوگیری کنید.

آموزش سئو

آموزش سئواموزش سئوسئومتخصص سئو

صدرا امجدمشاهده نوشته ها

صدرا امجد هستم، صاحب امتیاز مجموعه همیار پی اچ پی، از ابتدای راه اندازی مجموعه، سعی کردم به صورت خیلی ساده با کاربران و مشتریان تعامل داشته باشم، برای همین امیدوارم از مقالات و خدمات سایت ما استفاده کافی را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *