سئو و بهینه سازی سایت

با سئوی اصولی و استاندارد کاری کنید که تمام ورودی های گوگل به سایت شما باشد!

سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

طبق آمار منتشر شده، بزرگترین و گسترده ترین راه ورودی به سایت شما، جست و جو و موتور های جست و جو گر است، شما با انجام سئوی اصولی می توانید تمام ورودی های اینترنت را با کلمات کلیدی انتخاب شده توسط خودتان دریافت کنید.

سئو و بهینه سازی سایت می تواند در افزایش ترافیک و کاهش رنک سایت شما، به صورت بسیار هدفمند، تضمینی و دقیق عمل کند. البته که انجام امور سئو باید به فرد متخصص سپرده شود چرا که امور سئو یک امور اصولی و دقیق است و اگر دست افراد غیر حرفه ای بیفتد نتیجه عکس خواهد داد.

تیم همیار پی اچ پی با استفاده از مهارت ها و تجارت خود در ارائه خدمات سئو، در خدمت شما جهت انجام امور سئو می باشد.

Local-SEO-Customer-Image
Website-Localization-Icon
درآمدزایی و شهرت
Citation-Building-Icon
معروفیت سایت در گوگل
Managing-Reviews-And-Ratings-Icon
افزایش رتبه سایت در گوگل
Getting-Quality-Backlinks-Icon
دریافت بکلینک با کیفیت

آیا به ترافیک بیشتر، درآمد بیشتر و شهرت سایت خود فکر می کنید؟

با پر کردن فرم رو به رو می توانید درخواست سفارش خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود را ثبت کنید تا کارشناسان همیار پی اچ پی با شما ارتباط برقرار کنند

استفاده از سئو و بهینه سازی سایت به چه دردی می خورد؟

یکی از پازل های موفقیت سئو داشتن یک سایت مطابق با اصول سئو می باشد، در صورتی که تمایل دارید یک سایت کامل با سئو دریافت کنید، کلیک کنید.

Local-SEO-Customers-Tab-Image-002

سئوی داخلی چیست ؟

سئوی داخلی یا On Page SEO به این معناست که شما با بهره گیری از تکنیک ها، صفحات داخلی سایت خود، تصاویر و ویدئو ها را برای گوگل بهینه سازی کنید؛ کاربرد بهینه سازی داخلی این است که شما برای مدت زمان طولانی می توانید به جایگاه بالا در گوگل برسید. سئوی داخلی به این کمک می کند که گوگل و کاربران راحت تر سایت شما را تحلیل کنند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Local-SEO-Customers-Tab-Image-003

پاسخ مستقیم به گوگل دهید!

گوگل در برخی مواقع نتایج را به صورت مستقیم به کاربران ارائه می دهد یعنی در صفحات جست و جو به صورت کامل سایت شما را نمایش می دهد، اگر محتوای تولید شده شما به صورت ارگانیک و سئو شده باشد گوگل سایت شما را دقیقا زیر کادر جست و جو به کاربران نمایش می دهد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Local-SEO-Customers-Tab-Image-004

افزایش سرعت سایت در گوگل

بالا بودن سرعت سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، فرض کنید کاربر سرعت اینترنت پایینی دارد و منتظر لود سایت شماست، مطمئنا شما رقبایی هم در زمینه کسب و کار خود دارید؛ اگر سرعت لود شما پایین باشد هر چقدر هم امکانات و گرافیک در سایتتان استفاده کرده باشید، به سایت رقیب شما مراجعه خواهد نمود و در نتیجه سایت شما را رها می کند و هرگز به سایت شما مراجعه می نمی کند، و همچنین گوگل رتبه بندی سایت ها را بر اساس سرعت لود سایت هم ارزیابی می کند بنابراین یکی از عوامل موفقیت در سئو کاهش سرعت لود سایت است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.